Zakupy-IT.pl
ergotron
Promo #001
Serwery
startech
V7
Kategorie
Opcje przeglądania

Cena:
od zł do
Wszyscy Producenci:
Cisco (1)
Digitus (2)
Fujitsu (30)
HP (27)
IBM (1)
Lenovo (64)
M-Cab (13)
StarTech.com (25)
Gwarancja [m-ce]
0 (4)
12 (17)
24 (25)


 
Inne

Pokaż producenta:

Pokaż produkty:
Sortuj produkty wg:
Pokazuj produkty:

EXT 2.0M MINISAS HD

EXT 2.0M MINISAS HD


Cena netto: 568,79 zł

Dodaj do schowka EXT 2.0M MINISAS HD   Dodaj do koszyka EXT 2.0M MINISAS HD

Fujitsu 1TB 2.5" 7200 rpm SATA 6G

Fujitsu 1TB 2.5" 7200 rpm SATA 6G


Cena netto: 930,16 zł

Dodaj do schowka Fujitsu 1TB 2.5" 7200 rpm SATA 6G   Dodaj do koszyka Fujitsu 1TB 2.5" 7200 rpm SATA 6G

Fujitsu 1TB 3.5" 7200 rpm SATA 6G

Fujitsu 1TB 3.5" 7200 rpm SATA 6G


Cena netto: 908,31 zł

Dodaj do schowka Fujitsu 1TB 3.5" 7200 rpm SATA 6G   Dodaj do koszyka Fujitsu 1TB 3.5" 7200 rpm SATA 6G

Fujitsu 2TB 3.5" 7200 rpm SATA 6G

Fujitsu 2TB 3.5" 7200 rpm SATA 6G


Cena netto: 1.521,56 zł

Dodaj do schowka Fujitsu 2TB 3.5" 7200 rpm SATA 6G   Dodaj do koszyka Fujitsu 2TB 3.5" 7200 rpm SATA 6G

Fujitsu 300GB 2.5" 15K SAS 6G

Fujitsu 300GB 2.5" 15K SAS 6G


Cena netto: 1.408,43 zł

Dodaj do schowka Fujitsu 300GB 2.5" 15K SAS 6G   Dodaj do koszyka Fujitsu 300GB 2.5" 15K SAS 6G

Fujitsu D2755

Fujitsu D2755


Cena netto: 2.670,80 zł

Dodaj do schowka Fujitsu D2755   Dodaj do koszyka Fujitsu D2755

Fujitsu LSI MegaRAID SAS2108

Fujitsu LSI MegaRAID SAS2108


Cena netto: 1.734,03 zł

Dodaj do schowka Fujitsu LSI MegaRAID SAS2108   Dodaj do koszyka Fujitsu LSI MegaRAID SAS2108

Fujitsu MegaRAID SAS9285CV-8e SAS RAID 5/6

Fujitsu MegaRAID SAS9285CV-8e SAS RAID 5/6


Cena netto: 471,70 zł

Dodaj do schowka Fujitsu MegaRAID SAS9285CV-8e SAS RAID 5/6   Dodaj do koszyka Fujitsu MegaRAID SAS9285CV-8e SAS RAID 5/6

Fujitsu S26361-F2735-L175 części do stojaków

Fujitsu S26361-F2735-L175 części do stojaków


Cena netto: 431,99 zł

Dodaj do schowka Fujitsu S26361-F2735-L175 części do stojaków   Dodaj do koszyka Fujitsu S26361-F2735-L175 części do stojaków

Fujitsu S26361-F2735-L81 części do stojaków

Fujitsu S26361-F2735-L81 części do stojaków


Cena netto: 124,21 zł

Dodaj do schowka Fujitsu S26361-F2735-L81 części do stojaków   Dodaj do koszyka Fujitsu S26361-F2735-L81 części do stojaków

Fujitsu SFP+, MMF

Fujitsu SFP+, MMF


Cena netto: 1.927,18 zł

Dodaj do schowka Fujitsu SFP+, MMF   Dodaj do koszyka Fujitsu SFP+, MMF

Fujitsu USB 3.0 PCIe x1

Fujitsu USB 3.0 PCIe x1


Cena netto: 124,16 zł

Dodaj do schowka Fujitsu USB 3.0 PCIe x1   Dodaj do koszyka Fujitsu USB 3.0 PCIe x1

Fujitsu Wireless Presenter R400

Fujitsu Wireless Presenter R400


Cena netto: 193,71 zł

Dodaj do schowka Fujitsu Wireless Presenter R400   Dodaj do koszyka Fujitsu Wireless Presenter R400

HP 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Power Supply Kit

HP 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Power Supply Kit


Cena netto: 1.165,21 zł

Dodaj do schowka HP 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Power Supply Kit   Dodaj do koszyka HP 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Power Supply Kit

HP 533FLR-T

HP 533FLR-T


Cena netto: 2.613,55 zł

Dodaj do schowka HP 533FLR-T   Dodaj do koszyka HP 533FLR-T

HP 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

HP 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU


Cena netto: 27.454,53 zł

Dodaj do schowka HP 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU   Dodaj do koszyka HP 8/40 SAN Switch 8-port Upgrade E-LTU

HP 801882-B21 dysk twardy

HP 801882-B21 dysk twardy


Cena netto: 803,10 zł

Dodaj do schowka HP 801882-B21 dysk twardy   Dodaj do koszyka HP 801882-B21 dysk twardy

HP 801888-B21 dysk twardy

HP 801888-B21 dysk twardy


Cena netto: 1.676,36 zł

Dodaj do schowka HP 801888-B21 dysk twardy   Dodaj do koszyka HP 801888-B21 dysk twardy

HP 8GB microSD

HP 8GB microSD


Cena netto: 343,44 zł

Dodaj do schowka HP 8GB microSD   Dodaj do koszyka HP 8GB microSD

HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+

HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+


Cena netto: 730,66 zł

Dodaj do schowka HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+   Dodaj do koszyka HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+

HP 9.5MM SATA

HP 9.5MM SATA


Cena netto: 330,29 zł

Dodaj do schowka HP 9.5MM SATA   Dodaj do koszyka HP 9.5MM SATA

HP AF557A power cable

HP AF557A power cable


Cena netto: 80,67 zł

Dodaj do schowka HP AF557A power cable   Dodaj do koszyka HP AF557A power cable

HP BLC CISCO B22HP FABRIC EXT

HP BLC CISCO B22HP FABRIC EXT


Cena netto: 40.940,18 zł

Dodaj do schowka HP BLC CISCO B22HP FABRIC EXT   Dodaj do koszyka HP BLC CISCO B22HP FABRIC EXT

HP DUAL 8GB MICROSD EM USB KIT

HP DUAL 8GB MICROSD EM USB KIT


Cena netto: 760,51 zł

Dodaj do schowka HP DUAL 8GB MICROSD EM USB KIT   Dodaj do koszyka HP DUAL 8GB MICROSD EM USB KIT

HP GEN9 SMART STORAGE BATTERY

HP GEN9 SMART STORAGE BATTERY


Cena netto: 212,05 zł

Dodaj do schowka HP GEN9 SMART STORAGE BATTERY   Dodaj do koszyka HP GEN9 SMART STORAGE BATTERY

HP H240 12Gb 2-ports Int Smart Host Bus Adapter

HP H240 12Gb 2-ports Int Smart Host Bus Adapter


Cena netto: 994,77 zł

Dodaj do schowka HP H240 12Gb 2-ports Int Smart Host Bus Adapter   Dodaj do koszyka HP H240 12Gb 2-ports Int Smart Host Bus Adapter

HP H241

HP H241


Cena netto: 1.165,21 zł

Dodaj do schowka HP H241   Dodaj do koszyka HP H241

HP InfiniBand FDR/Ethernet 10Gb/40Gb 2-port 544+M Adapter

HP InfiniBand FDR/Ethernet 10Gb/40Gb 2-port 544+M Adapter


Cena netto: 5.893,72 zł

Dodaj do schowka HP InfiniBand FDR/Ethernet 10Gb/40Gb 2-port 544+M Adapter   Dodaj do koszyka HP InfiniBand FDR/Ethernet 10Gb/40Gb 2-port 544+M Adapter

HP KVM Console USB Interface Adapter

HP KVM Console USB Interface Adapter


Cena netto: 496,71 zł

Dodaj do schowka HP KVM Console USB Interface Adapter   Dodaj do koszyka HP KVM Console USB Interface Adapter

HP LPe1605 16Gb FC HBA

HP LPe1605 16Gb FC HBA


Cena netto: 4.573,14 zł

Dodaj do schowka HP LPe1605 16Gb FC HBA   Dodaj do koszyka HP LPe1605 16Gb FC HBA

HP ML150 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit

HP ML150 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit


Cena netto: 212,05 zł

Dodaj do schowka HP ML150 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit   Dodaj do koszyka HP ML150 Gen9 Dedicated iLO Management Port Kit

HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m


Cena netto: 382,86 zł

Dodaj do schowka HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m   Dodaj do koszyka HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m

HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m


Cena netto: 483,61 zł

Dodaj do schowka HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m   Dodaj do koszyka HP Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 5m

HP QK724A moduł przekaźników sieciowych

HP QK724A moduł przekaźników sieciowych


Cena netto: 1.629,50 zł

Dodaj do schowka HP QK724A moduł przekaźników sieciowych   Dodaj do koszyka HP QK724A moduł przekaźników sieciowych

HP Red Hat Enterprise Linux Server 2 Sockets or 2 Guests 1 Year Subscription 9x5 Support E-LTU

HP Red Hat Enterprise Linux Server 2 Sockets or 2 Guests 1 Year Subscription 9x5 Support E-LTU


Cena netto: 2.493,52 zł

Dodaj do schowka HP Red Hat Enterprise Linux Server 2 Sockets or 2 Guests 1 Year Subscription 9x5 Support E-LTU   Dodaj do koszyka HP Red Hat Enterprise Linux Server 2 Sockets or 2 Guests 1 Year Subscription 9x5 Support E-LTU

HP Red Hat Enterprise Linux Server 2 Sockets or 2 Guests 3 Year Subscription 9x5 Support E-LTU

HP Red Hat Enterprise Linux Server 2 Sockets or 2 Guests 3 Year Subscription 9x5 Support E-LTU


Cena netto: 6.327,43 zł

Dodaj do schowka HP Red Hat Enterprise Linux Server 2 Sockets or 2 Guests 3 Year Subscription 9x5 Support E-LTU   Dodaj do koszyka HP Red Hat Enterprise Linux Server 2 Sockets or 2 Guests 3 Year Subscription 9x5 Support E-LTU

HP SmartCache No Media 24x7 Technical Support 1 Svr License

HP SmartCache No Media 24x7 Technical Support 1 Svr License


Cena netto: 1.079,99 zł

Dodaj do schowka HP SmartCache No Media 24x7 Technical Support 1 Svr License   Dodaj do koszyka HP SmartCache No Media 24x7 Technical Support 1 Svr License

HP SmartCache No Media 24x7 Technical Support Electronic License

HP SmartCache No Media 24x7 Technical Support Electronic License


Cena netto: 1.079,99 zł

Dodaj do schowka HP SmartCache No Media 24x7 Technical Support Electronic License   Dodaj do koszyka HP SmartCache No Media 24x7 Technical Support Electronic License

HP SN3000B SAN SWITCH 12-PORT

HP SN3000B SAN SWITCH 12-PORT


Cena netto: 35.346,93 zł

Dodaj do schowka HP SN3000B SAN SWITCH 12-PORT   Dodaj do koszyka HP SN3000B SAN SWITCH 12-PORT

HW BASIC INSTALLATION SERVER

HW BASIC INSTALLATION SERVER


Cena netto: 1.407,51 zł

Dodaj do schowka HW BASIC INSTALLATION SERVER   Dodaj do koszyka HW BASIC INSTALLATION SERVER

HW INST ADV SVR-AFT HRS

HW INST ADV SVR-AFT HRS


Cena netto: 1.921,75 zł

Dodaj do schowka HW INST ADV SVR-AFT HRS   Dodaj do koszyka HW INST ADV SVR-AFT HRS

HW INST AO ADV SVR-AFT HRS

HW INST AO ADV SVR-AFT HRS


Cena netto: 1.514,29 zł

Dodaj do schowka HW INST AO ADV SVR-AFT HRS   Dodaj do koszyka HW INST AO ADV SVR-AFT HRS

HW INST AO STD STG-AFT HRS

HW INST AO STD STG-AFT HRS


Cena netto: 774,54 zł

Dodaj do schowka HW INST AO STD STG-AFT HRS   Dodaj do koszyka HW INST AO STD STG-AFT HRS

HW INST AO STD SVR-BIZ HRS

HW INST AO STD SVR-BIZ HRS


Cena netto: 671,70 zł

Dodaj do schowka HW INST AO STD SVR-BIZ HRS   Dodaj do koszyka HW INST AO STD SVR-BIZ HRS

HW INST STD STG-AFT HRS

HW INST STD STG-AFT HRS


Cena netto: 1.407,51 zł

Dodaj do schowka HW INST STD STG-AFT HRS   Dodaj do koszyka HW INST STD STG-AFT HRS

HW INST STD SVR-BIZ HRS

HW INST STD SVR-BIZ HRS


Cena netto: 1.181,98 zł

Dodaj do schowka HW INST STD SVR-BIZ HRS   Dodaj do koszyka HW INST STD SVR-BIZ HRS

HW INSTALL RACK AND STACK

HW INSTALL RACK AND STACK


Cena netto: 4.081,71 zł

Dodaj do schowka HW INSTALL RACK AND STACK   Dodaj do koszyka HW INSTALL RACK AND STACK

IBM BNT SFP+ SR

IBM BNT SFP+ SR


Cena netto: 296,30 zł

Dodaj do schowka IBM BNT SFP+ SR   Dodaj do koszyka IBM BNT SFP+ SR

IBM FLEX SYSTEM FABRIC CN4093

IBM FLEX SYSTEM FABRIC CN4093


Cena netto: 13.164,08 zł

Dodaj do schowka IBM FLEX SYSTEM FABRIC CN4093   Dodaj do koszyka IBM FLEX SYSTEM FABRIC CN4093

IBM FLEX SYSTEM FC5022 16GB

IBM FLEX SYSTEM FC5022 16GB


Cena netto: 18.964,28 zł

Dodaj do schowka IBM FLEX SYSTEM FC5022 16GB   Dodaj do koszyka IBM FLEX SYSTEM FC5022 16GB

IBM IMM Advanced Upgrade

IBM IMM Advanced Upgrade


Cena netto: 972,10 zł

Dodaj do schowka IBM IMM Advanced Upgrade   Dodaj do koszyka IBM IMM Advanced Upgrade

     
Lista od 1 do 51 (163 znalezionych) Strona:  1  2  3  4    [»»] 
Informacje
Kontakt

Dane firmy:

Quantum Qguar Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków
www.quantum-software.com
NIP: 679-31-02-128

Telefon i Fax:

Telefon: +48 12 6469884
Tel. kom: +48 602-519-828
Fax: +48 12 6469802


E-Mail: 
sklep@quantum-software.com

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00

Wysyłki: towary dostępne w magazynie wysyłamy niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Magazyny dystrybucyjne mieszczą się na terenie Niemiec - dostawy docierają do klientów końcowych do 2-4 dni.

http://www.quantum-software.pl/

 




 
Copyright ©2020 Quantum Software S.A.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT.
Oprogramowanie © 2014 mysklep-online.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.