Zakupy-IT.pl
ergotron
Promo #001
Serwery
startech
V7
Kategorie
Opcje przeglądania

Cena:
od zł do
Wszyscy Producenci:
Auerswald (1)
StarTech.com (6)


 
Moduły

Pokaż producenta:

Pokaż produkty:
Sortuj produkty wg:
Pokazuj produkty:

StarTech.com 813874B21ST Miedź 10000Mbit/s SFP+ moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com 813874B21ST Miedź 10000Mbit/s SFP+ moduł przekaźników sieciowych


Cena netto: 3.072,09 zł

Dodaj do schowka StarTech.com 813874B21ST Miedź 10000Mbit/s SFP+ moduł przekaźników sieciowych   Dodaj do koszyka StarTech.com 813874B21ST Miedź 10000Mbit/s SFP+ moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP1000SXST 1250Mbit/s SFP 850nm Multifunkcyjny moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP1000SXST 1250Mbit/s SFP 850nm Multifunkcyjny moduł przekaźników sieciowych


Cena netto: 152,29 zł

Dodaj do schowka StarTech.com SFP1000SXST 1250Mbit/s SFP 850nm Multifunkcyjny moduł przekaźników sieciowych   Dodaj do koszyka StarTech.com SFP1000SXST 1250Mbit/s SFP 850nm Multifunkcyjny moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP10GBLRST 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Pojedynczy moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP10GBLRST 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Pojedynczy moduł przekaźników sieciowych


Cena netto: 670,92 zł

Dodaj do schowka StarTech.com SFP10GBLRST 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Pojedynczy moduł przekaźników sieciowych   Dodaj do koszyka StarTech.com SFP10GBLRST 10000Mbit/s SFP+ 1310nm Pojedynczy moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP10GBSRST 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multifunkcyjny moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP10GBSRST 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multifunkcyjny moduł przekaźników sieciowych


Cena netto: 316,68 zł

Dodaj do schowka StarTech.com SFP10GBSRST 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multifunkcyjny moduł przekaźników sieciowych   Dodaj do koszyka StarTech.com SFP10GBSRST 10000Mbit/s SFP+ 850nm Multifunkcyjny moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP10GBTCST Miedź 10000Mbit/s SFP+ moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP10GBTCST Miedź 10000Mbit/s SFP+ moduł przekaźników sieciowych


Cena netto: 3.103,13 zł

Dodaj do schowka StarTech.com SFP10GBTCST Miedź 10000Mbit/s SFP+ moduł przekaźników sieciowych   Dodaj do koszyka StarTech.com SFP10GBTCST Miedź 10000Mbit/s SFP+ moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP10GBTST 10000Mbit/s SFP+ Miedź moduł przekaźników sieciowych

StarTech.com SFP10GBTST 10000Mbit/s SFP+ Miedź moduł przekaźników sieciowych


Cena netto: 1.665,97 zł

Dodaj do schowka StarTech.com SFP10GBTST 10000Mbit/s SFP+ Miedź moduł przekaźników sieciowych   Dodaj do koszyka StarTech.com SFP10GBTST 10000Mbit/s SFP+ Miedź moduł przekaźników sieciowych

TSA-A/B

TSA-A/B


Cena netto: 547,90 zł

Dodaj do schowka TSA-A/B   Dodaj do koszyka TSA-A/B

   
Lista od 1 do 7 (7 znalezionych) Strona:  1 
Informacje
Kontakt

Dane firmy:

Quantum Qguar Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków
www.quantum-software.com
NIP: 679-31-02-128

Telefon i Fax:

Telefon: +48 12 6469884
Tel. kom: +48 602-519-828
Fax: +48 12 6469802


E-Mail: 
sklep@quantum-software.com

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00

Wysyłki: towary dostępne w magazynie wysyłamy niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Magazyny dystrybucyjne mieszczą się na terenie Niemiec - dostawy docierają do klientów końcowych do 2-4 dni.

http://www.quantum-software.pl/

 




 
Copyright ©2020 Quantum Software S.A.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT.
Oprogramowanie © 2014 mysklep-online.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.