Zakupy-IT.pl
ergotron
Promo #001
Serwery
startech
V7
Kategorie
Opcje przeglądania

Cena:
od zł do
Wszyscy Producenci:
APC (2)
Digitus (82)
Fujitsu (1)
M-Cab (57)
StarTech.com (189)
V7 (191)
ZyXEL (1)
Gwarancja [m-ce]
180 (44)
24 (196)
60 (1)


 
Okablowanie

Pokaż producenta:

Pokaż produkty:
Sortuj produkty wg:
Pokazuj produkty:

DIGITUS PREMIUM PATCH CABLE

DIGITUS PREMIUM PATCH CABLE


Cena netto: 86,43 zł

Dodaj do schowka DIGITUS PREMIUM PATCH CABLE   Dodaj do koszyka DIGITUS PREMIUM PATCH CABLE

DUPLEX LC-LC 50/125? M

DUPLEX LC-LC 50/125? M


Cena netto: 62,98 zł

Dodaj do schowka DUPLEX LC-LC 50/125? M   Dodaj do koszyka DUPLEX LC-LC 50/125? M

DUPLEX LC-ST 50/125? M

DUPLEX LC-ST 50/125? M


Cena netto: 55,33 zł

Dodaj do schowka DUPLEX LC-ST 50/125? M   Dodaj do koszyka DUPLEX LC-ST 50/125? M

DUPLEX SC-SC 50/125? M

DUPLEX SC-SC 50/125? M


Cena netto: 48,76 zł

Dodaj do schowka DUPLEX SC-SC 50/125? M   Dodaj do koszyka DUPLEX SC-SC 50/125? M

DUPLEX ST-SC 50/125 ?M

DUPLEX ST-SC 50/125 ?M


Cena netto: 47,96 zł

Dodaj do schowka DUPLEX ST-SC 50/125 ?M   Dodaj do koszyka DUPLEX ST-SC 50/125 ?M

FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD

FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD


Cena netto: 37,46 zł

Dodaj do schowka FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD   Dodaj do koszyka FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD

FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD

FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD


Cena netto: 59,44 zł

Dodaj do schowka FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD   Dodaj do koszyka FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD

FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD

FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD


Cena netto: 38,45 zł

Dodaj do schowka FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD   Dodaj do koszyka FIBER OPTIC MULTIM.PATCH CORD

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-LC

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-LC


Cena netto: 41,00 zł

Dodaj do schowka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-LC   Dodaj do koszyka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-LC

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-SC

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-SC


Cena netto: 37,46 zł

Dodaj do schowka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-SC   Dodaj do koszyka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-SC

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST


Cena netto: 39,49 zł

Dodaj do schowka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST   Dodaj do koszyka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST


Cena netto: 40,20 zł

Dodaj do schowka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST   Dodaj do koszyka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST

FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST


Cena netto: 38,45 zł

Dodaj do schowka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST   Dodaj do koszyka FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-ST

FIBER OPTIC PATCH CORD. SC-SC

FIBER OPTIC PATCH CORD. SC-SC


Cena netto: 37,69 zł

Dodaj do schowka FIBER OPTIC PATCH CORD. SC-SC   Dodaj do koszyka FIBER OPTIC PATCH CORD. SC-SC

Fujitsu OM3 MMF 10m LC/LC

Fujitsu OM3 MMF 10m LC/LC


Cena netto: 89,79 zł

Dodaj do schowka Fujitsu OM3 MMF 10m LC/LC   Dodaj do koszyka Fujitsu OM3 MMF 10m LC/LC

INTERFACE CABLE 2M

INTERFACE CABLE 2M


Cena netto: 157,25 zł

Dodaj do schowka INTERFACE CABLE 2M   Dodaj do koszyka INTERFACE CABLE 2M

JUNCTION BOX CAT 7 600 MHZ

JUNCTION BOX CAT 7 600 MHZ


Cena netto: 28,85 zł

Dodaj do schowka JUNCTION BOX CAT 7 600 MHZ   Dodaj do koszyka JUNCTION BOX CAT 7 600 MHZ

KEYSTONE FRAME 2PORTS RJ45

KEYSTONE FRAME 2PORTS RJ45


Cena netto: 23,60 zł

Dodaj do schowka KEYSTONE FRAME 2PORTS RJ45   Dodaj do koszyka KEYSTONE FRAME 2PORTS RJ45

KEYSTONE FRAME SET - SLIMLINE

KEYSTONE FRAME SET - SLIMLINE


Cena netto: 35,99 zł

Dodaj do schowka KEYSTONE FRAME SET - SLIMLINE   Dodaj do koszyka KEYSTONE FRAME SET - SLIMLINE

LC / LC DUPLEX COUPLERIGE

LC / LC DUPLEX COUPLERIGE


Cena netto: 26,15 zł

Dodaj do schowka LC / LC DUPLEX COUPLERIGE   Dodaj do koszyka LC / LC DUPLEX COUPLERIGE

LSH COUPLER, SIMPLEX

LSH COUPLER, SIMPLEX


Cena netto: 36,93 zł

Dodaj do schowka LSH COUPLER, SIMPLEX   Dodaj do koszyka LSH COUPLER, SIMPLEX

LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125


Cena netto: 103,18 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125


Cena netto: 84,21 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125


Cena netto: 122,13 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125


Cena netto: 147,43 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/LC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125


Cena netto: 84,21 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125


Cena netto: 71,60 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125


Cena netto: 138,82 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125


Cena netto: 65,26 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/SC 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125


Cena netto: 65,26 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125

LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125


Cena netto: 58,92 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER LC/ST 50/125

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC


Cena netto: 102,27 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC


Cena netto: 45,02 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC


Cena netto: 40,29 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC


Cena netto: 52,92 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC


Cena netto: 41,85 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-LC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC


Cena netto: 39,59 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC


Cena netto: 44,40 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC


Cena netto: 42,18 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC


Cena netto: 47,67 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-SC

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST

LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST


Cena netto: 40,29 zł

Dodaj do schowka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST   Dodaj do koszyka LWL DUPLEX JUMPER OM3 LC-ST

LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE


Cena netto: 47,90 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE


Cena netto: 46,72 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE LC/LC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE


Cena netto: 43,31 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE


Cena netto: 46,01 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE


Cena netto: 41,00 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE


Cena netto: 80,57 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE LC/SC PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/ST PATCHCABLE

LWL MULTIMODE LC/ST PATCHCABLE


Cena netto: 41,57 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE LC/ST PATCHCABLE   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE LC/ST PATCHCABLE

LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 1M

LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 1M


Cena netto: 37,46 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 1M   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 1M

LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 1M

LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 1M


Cena netto: 38,93 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 1M   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 1M

LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 2M

LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 2M


Cena netto: 59,73 zł

Dodaj do schowka LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 2M   Dodaj do koszyka LWL MULTIMODE PATCHCABLE, 2M

     
Lista od 1 do 51 (523 znalezionych) Strona:  1  2  3  4  5 ... 11   [»»] 
Informacje
Kontakt

Dane firmy:

Quantum Qguar Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków
www.quantum-software.com
NIP: 679-31-02-128

Telefon i Fax:

Telefon: +48 12 6469884
Tel. kom: +48 602-519-828
Fax: +48 12 6469802


E-Mail: 
sklep@quantum-software.com

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00

Wysyłki: towary dostępne w magazynie wysyłamy niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Magazyny dystrybucyjne mieszczą się na terenie Niemiec - dostawy docierają do klientów końcowych do 2-4 dni.

http://www.quantum-software.pl/

 




 
Copyright ©2020 Quantum Software S.A.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT.
Oprogramowanie © 2014 mysklep-online.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.