Zakupy-IT.pl
ergotron
Promo #001
Serwery
startech
V7
Kategorie
 
O nas 

Portal handlowy powstał w głównej mierze z inicjatywny naszych klientów, którzy niejednokrotnie oczekiwali szerokiej oferty handlowej i łatwego do niej dostępu w zakresie urządzeń do automatycznej identyfikacji.

Na bazie wieloletnich doświadczeń w tym zakresie, stworzyliśmy miejsce, które docelowo stanie się szeroką bazą rozwiązań w zakresie oferowanych na rynku urządzeń AI i IT dla logistyki.

Zapraszamy do zakupów wszystkich, którzy szukają odpowiednich rozwiązań sprzętowych czy nowinek technicznych.

Jednakże portal handlowy to nie tylko same urządzenia. Ogromną wartością dodaną jest zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy służą pomocą. Osoby te zdobywały wiedzę i doświadczenie podczas licznych projektów i wdrożeń z zakresu rozwiązań IT dla logistyki u szerokiego grona klientów Quantum software.

Zachęcamy zatem do kontaktu, drogą telefoniczną lub e-mailową. Nasz zespół wesprze Państwa na każdym etapie, począwszy od projektu, doboru rozwiązań IT i AI na wdrożeniu kończąc.

Dołożymy wszelkich starań, aby portal sprostał Państwa oczekiwaniom i ułatwił podjęcie najlepszych i zarazem najkorzystniejszych decyzji.

Witając na naszej stronie zapraszamy do korzystania z jej zasobów!

Zapraszamy do kontaktu!


Kontynuuj Zakupy
Informacje
Kontakt

Dane firmy:

Quantum Qguar Sp. z o.o.
ul. Walerego Sławka 3A
30-633 Kraków
www.quantum-software.com
NIP: 679-31-02-128

Telefon i Fax:

Telefon: +48 12 6469884
Tel. kom: +48 602-519-828
Fax: +48 12 6469802


E-Mail: 
sklep@quantum-software.com

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00

Wysyłki: towary dostępne w magazynie wysyłamy niezwłocznie po zaksiegowaniu wpłaty. Magazyny dystrybucyjne mieszczą się na terenie Niemiec - dostawy docierają do klientów końcowych do 2-4 dni.

http://www.quantum-software.pl/

 
 
Copyright ©2020 Quantum Software S.A.
Podane ceny nie zawierają podatku VAT.
Oprogramowanie © 2014 mysklep-online.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.